В НОВІЙ КАХОВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 31-У РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

                       «ПАРОЛЬ ОДИН – «АФГАН»

Разом з усією Україною 15 лютого новокаховчани вшанували загиблих воїнів-інтернаціоналістів і відзначили 31-у річницю виводу військ з Афганістану.

До пам’ятника «Чорний тюльпан» на проспекті Перемоги прийшли учасники війни в Афганістані, керівництво міста на чолі з головою Новокаховської ОТГ Володимиром Коваленком, голови громадських організацій, депутати міської ради, керівники та працівники установ, організацій, підприємств міста, студентська та учнівська молодь, мешканці громади.

До учасників заходу звернулися голова Новокаховської ОТГ Володимир Коваленко, голова міської організації воїнів –інтернаціоналістів у учасників війни в Афганістані «Пам’ять» Анатолій Галієв.

Відбулося нагородження учасників афганської війни. Почесну грамоту Спілці ветеранів за патріотичне виховання молоді та перемогу серед громадських організацій Херсонщини за підсумками роботи у 2019 році була вручена голові організації «Пам’ять» Анатолію Галієву.

Грамоти за активну участь у патріотичному вихованні молоді Володимир Коваленко вручив  воїнам-інтернаціоналістам Анатолію Галієву, Віктору Лєбєдєву, Юрію Примаченку, Григорію Могильову, Олегу Новаковичу, Сергію Грудницькому.

Медаллю Спілки ветеранів Афганістану до 30-річчя виведення військ з Афганістану «Честь.Мужність.Пам’ять» були відзначені Микола Репко, Сергій Лецький, Володимир Кононенко, Олександр Курохта, Алла Колесник.

А від організації «Пам’ять» Анатолій Галієв вручив медаль «Патріот України» депутату міської ради, правозахиснику, яка плідно працює з міською організацією воїнів-інтернаціоналістів, Олені Михайловій.

На мітингу лунали добре знайомі «афганцям» пісні – такі, як пісня «Пароль «Афган», яку чудово виконав соліст вокального гурту «Джерела» Нікіта Вареник.

Пам’ять загиблих вшанували  хвилиною мовчання. А потім воїни-інтернаціоналісти та всі присутні на мітингу поклали вінки та квіти до пам’ятника «Чорний тюльпан» і пам’ятника Захисникам України.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.