«ТИ ВИЙДЕШ ЗА МЕНЕ?»

14 лютого у міському Палаці культури відбулась шоу-програма «Love story» серед учнівської та студентської молоді Нової Каховки до Дня святого Валентина.

На захід завітали: голова Новокаховської ОТГ Володимир Коваленко, перший заступник голови Новокаховської ОТГ Леонід Чурсинов, депутат Новокаховської міської ради Олена Михайлова, керівник відділу культури і туризму Новокаховської ОТГ Наталя Зарудна, студенти, учні та їх батьки.

Учасники конкурсу представляли себе у чотирьох завданнях, у яких розповідали про себе, «знімали кліп на пісню про кохання», випробовували себе у акторській майстерності, готувалися до побачення за допомогою підручних матеріалів.

Отже, на глядачів чекало справді дивовижне дійство. Несподіванкою та родзинкою заходу стало справжнє освідчення у коханні. Учасник та переможець минулорічних подібних конкурсів Олександр Шульженко прямо на сцені зізнався у ніжних почуттях до своєї другої половинки – Катерини, подарував каблучку і одразу запросив стати своєю дружиною. Дівчина, не стримуючи приємних емоцій одразу ж відповіла: «Так!».

Вітаючи молодь зі святом Володимир Коваленко промовив: «З моєї точки зору День закоханих – це день, коли звідусіль звертають нашу увагу на те, що можливо ми втратили увагу один до одного, може не сказали доброго слова зайвий раз, не усміхнулися просто так. Любов – це не просто слова, це – вчинки, наслідки яких можуть бути різні. Але взаємовідповідальність повинна бути і до, і після. Любов може бути на все життя, або ж дороги можуть розійтися, але людьми треба залишатися завжди».

Переможцями «Love story» у номінації “Найніжніша пара” цього року стали Кальф Марина та Гончар Діонісій. Всі учасники шоу отримали пам’ятні призи.

14 лютого – це чудовий привід привітати усіх своїх близьких та рідних, навіть без подарунків, просто так, вкотре виявляючи до них свою любов і повагу.

Тож зі святом, шановні читачі, і хай кожен день вашого життя буде схожим на День закоханих, сповненим любові та теплоти.

А до вашої уваги пропонуємо фоторепортаж заходу:

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.