ОСВІТА ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС.

На території Новокаховської ОТГ мешкають демобілізовані учасники бойових дій силових структур України, що брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Нині дехто з цих бійців навчається у вищих навчальних закладах Херсонської області.

З метою підтримки бійців і адаптації їх до умов суспільного життя, Новокаховською міською радою 13 лютого 2020 року внесено зміни до Програми реалізації соціальної політики на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради 21 листопада 2019 року.

Зазначеним рішенням передбачено надання цільової матеріальної підтримки для здобуття вищої освіти демобілізованими учасниками бойових дій, які навчаються.

Виконком Новокаховської міської ради 28 січня 2020 прийняв рішення №40 «Про затвердження Порядку надання цільової матеріальної підтримки для  здобуття  вищої освіти демобілізованими учасниками бойових дій (УБД) силових структур України, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, що навчаються». А 10 лютого 2020 року виконком вніс зміни до цього рішення, які дозволять студентам-демобілізованим учасникам бойових дій скористатися цільовою матеріальною підтримкою за кошти бюджету Новокаховської міської територіальної громади. Це фінансова підтримка на здобуття першої вищої освіти для отримання освітнього ступеня «бакалавр». На підтримку можуть розраховувати ті демобілізовані УБД, що вже навчаються за укладеними до 2019 року включно угодами з навчальними закладами Херсонської області.

Учасники АТО/ООС також можуть скористатися можливістю отримати освіту на умовах міської Програми ( рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження програми «Розвиток людського капіталу на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади на 2020– 2023 роки» від 13.02.2020 р. №2602).

Прийняття в цьому році зазначених рішень свідчить про небайдужість та зацікавленість міської влади у збільшенні кваліфікованих кадрів, які завдяки отриманим знанням будуть допомагати розвиватися місту, а учасники АТО/ООС в свою чергу за підтримки міської влади зможуть реалізувати своє конституційне право на освіту.

За інформацією щодо отримання  цільової матеріальної підтримки  звертайтеся до Управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Історична, 18, каб. 16, або за телефонами 5-16-65, 4-54-60.

УПСЗН

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.