ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ПОТРІБНО ЗНАТИ!

Управління містобудування і архітектури Новокаховської міської ради звертає увагу мешканців Новокаховської громади – дотримуйтесь Правил благоустрою території міста Нова Каховка!

Ці правила затверджені рішенням Новокаховської міської ради від 09.12.2011 року №471.

Виконання правил благоустрою – ОБОВ’ЯЗКОВЕ! Не тільки для підприємств, організацій, установ і приватних підприємців, а для фізичних осіб, власників індивідуальних житлових будинків та гаражів, нежитлових будівель і споруд.

У Правилах благоустрою території міста Нова Каховка зазначено:

«Прилеглою територією до підприємств, організацій та домоволодінь усіх форм власності вважати тротуари, газони, проїжджу частину вулиць до осьової лінії або до води на набережній.

На загальноміських вулицях прилеглою вважати територію до бордюру тротуару (включаючи тротуар).

У разі виявлення порушення на межі двох  або більше прилеглих територій – відповідальність несуть у рівній частині всі фізичні та юридичні особи, що знаходяться біля цієї межі.

При відсутності вулиць прилеглою вважати територію на відстані 50 метрів від межі території, якою користуються, або яка належить підприємству, організації, домовласнику.

Прилеглою територією до кіосків, павільйонів, тимчасових пересувних торгівельних об’єктів та пунктів масових ігор вважати територію в радіусі 15 метрів від їх стіни, огорожі».

Крім благоустрою території підприємства, громадяни повинні постійно здійснювати прибирання та підтримувати порядок, утримувати в належному стані підпорядковані будівлі і споруди.

У разі невиконання Правил благоустрою території міста Нова Каховка порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Управління містобудування та архітектури сподівається на порозуміння, порядність та особисту відповідальність кожного мешканця міста!

Добре і позитивне відношення кожної людини одне до одного та відповідальне ставлення до своїх вчинків та дій і робить територію проживання комфортною, зручною та привабливою. В суспільстві не завжди співпадають думки з різних питань, але ставлення до світу навколо нас має об’єднувати всіх у прагненні створювати кращі умови.

Затверджені Правила благоустрою території міста Нова Каховка можна переглянути на офіційному сайті міста Нова Каховка у розділі «Громадянам» – «Міські правила», за посиланням: http://novakahovka.com.ua/index.php?t=32&g=87&id=1&lng=ua

Управління містобудування та архітектури
Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.