20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.

18,19,20 лютого 2014 року – найтрагічніші дні в сучасній українській історії. Вони стали завершальним етапом Революції гідності – протесту мільйонів українців проти корупції, несправедливості та зубожіння рідної держави.

Цей день залишиться в пам‘яті українців як кривавий четвер…

Їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.

Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів – це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались…

Так на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам’ятали – хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну – рівноправну серед інших країн європейської родини, яка, пройшовши крізь полум’я воєн та інші лихоліття, обрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

Це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих співвітчизників.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок, тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Від нас пішли найкращі – ті, для кого “справедливість”, “гідність”, “свобода”, “Україна” були не просто словами, а сенсом їх життя.

Ми віримо, що темні часи пройдуть. А ми, живі, завжди будемо пам’ятати Героїв Небесної Сотні.

Слава Україні!

Голова Новокаховської ОТГ Володимир Коваленко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.