ПОТЕПЛІЛО. У МІСТІ РОЗПОЧАЛАСЬ МЕТАЛЕВА ЛИХОМАНКА.

«На порозі весна. Почалися крадіжки металевих каналізаційних люків і огорож на кладовищі», – розпочав засідання головуючий мобільної групи з контролю за підприємницькою діяльністю з металобрухтом, заступник міського голови Віктор Замковий.

До участі запросили правоохоронців, податківців, екологів, представників муніципальної охорони, господарів пунктів прийому металу. Такі зустрічі – вже звичне явище, моніторинг ситуації проводиться на постійній основі.

«Питання болюче. На жаль, не у всіх є совість. Люди обурені – звертаються до всіх інстанцій. Подібними діями наноситься моральна і матеріальна шкода. КП «Міський Водоканал» і так в складному фінансовому положенні, а витрати на заміну люків це положення явно не покращить. До того ж, містян наражають на небезпеку – можна з легкістю провалитися у відкриту яму. Про огорожі на могилках годі й казати. Сьогодні ми зібралися аби визначити спільний план дій для подолання цієї проблеми», – продовжував пан Віктор.

Перш за все, він наголосив: у разі виявлення «металістів» на пунктах прийому – слід одразу повідомити про них до відповідних органів. Велика проблема – підпільні пункти прийому металобрухту. Насправді, ніхто не знає їх точну кількість. За словами одного з власників пункту заготівлі, у місті біля 40 таких точок. Нелегали працюють за принципом самовивозу до інших міст і областей.  «Тішить, що між виконкомом і відповідними службами є тісна співпраця. Вся інформація оперативно доноситься, всі реагують дуже швидко», – наголосив Віктор Замковий. «Ми готові надати повну допомогу», – заявив начальник сектору превенції міського главку поліції Валерій Новицький.  У цьому запевнив і старший оперуповноважений новокаховського МРВ УСБУ Денис Коваленко.

На зустрічі 20 лютого також звернули увагу на інші першочергові питання. Начальник відділу адміністрування податків і зборів міської податкової нагадав: наразі триває місячник легалізації праці. «Якщо є така необхідність – оформіть своїх найманих працівників. Люди мають бути забезпечені гарантіями», – сказав він. Про необхідність своєчасного прибирання своєї території попередив начальник екологічної інспекції Олександр Лимар: «Якщо є бажання – долучайтеся до програми озеленення. Ми безкоштовно надамо саджанці. Головне – поливайте, доглядайте за рослинами». Керівник ГО «учасників АТО «Біла стріла» Дмитро Марков і директор КП «Муніципальна охорона» Михайло Нечеса повідомили про активізацію шахраїв, які діють під виглядом волонтерів або переселенців. Вони застерегли від нерозважливих кроків. У разі підозри – необхідно негайно повідомити компетентні органи.

З будь-яких озвучених питань можна звернутись до поліції (тел. 102), КП «Муніципальна охорона» (тел. 050-997-52-11; 067-853-65-75), ГО «Біла стріла» (тел. 050-860-36-79).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.