ВСЕ ДЛЯ ГОСТЯ: В ОБЛАСТІ ГОТУЮТЬСЯ ВІДКРИТИ ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН.

Про ретельну підготовку до курортного сезону на Херсонщині радилися в обласній держадміністрації. Тут, 21 лютого, засідала координаційна рада з питань розвитку туризму.

Головуючий на засіданні – заступник голови ХОДА Андрій Богданович – визначив шляхи успішного відкриття туристичного сезону. Інтереси Нової Каховки на зустрічі представляли заступник міського голови Володимир Сироватка і директор КП «Агенція регіонального розвитку» В’ячеслав Костенюк. 

Необхідно створити всі умови для комфорту гостей. Першочергово – зайнятися облаштуванням доріг, які ведуть до місць відпочинку. Мова також йшла про налагодження залізничного сполучення і пасажирських перевезень, дотримання пожежної і санітарної безпеки.

Разом з експертами, фахівцями в туристичній галузі і лідерами місцевого самоврядування були визначені шляхи активізації внутрішнього туризму. Пріоритетами визнано покращення сервісу, послуг та створення Туристично-інформаційних центрів по всій області. А туристичний потенціал Херсонщини планують презентувати на всеукраїнських і міжнародних виставках та ярмарках.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.