РЕВОЛЬВЕРНИЙ ФОНД: У ЧЕРЗІ – 29 БУДИНКІВ.

За коштами револьверного фонду вишикувалася черга із новокаховських ОСББ до червня 2022 року.

Про це розповіла голова ГО «Координаційна Рада голів ОСББ та ЖБК Нової Каховки» Ольга Рашевська на засіданні виконкому 25 лютого, звітуючи про використання коштів на надання фінансової підтримки Громадській спілці.

Вона повідомила: наразі 29 будинків очікують на позику. Хоча на рахунку фонду ще є 219 тис. грн., всі ОСББ очікують весни, щоб повноцінно розпочати ремонт свого будинку.

Минулого року безвідсоткову поворотну позику взяло 17 будинків на загальну суму 966 тис грн. Люди переважно ремонтували дахи багатоповерхівок, також утеплювали фасади, вимощували парапети і розраховувалися за «теплі кредити». Враховуючи співфінансування самих об’єднань, всього було залучено 1 млн. 758 тис. грн. Цьогоріч за рахунок повернутих коштів вже було укладено 6 угод на суму 431 тис. грн. Знову ж таки, більша частина коштів буде спрямована на частковий ремонт покрівлі. ОСББ «Букіна 36А» вже встигло виконати договір і повернути запозичені кошти достроково.

«Від імені всіх голів правління хочу подякувати за таку унікальну можливість. Револьверний фонд – відчутна підтримка міської влади. До речі, не у всіх містах України такі фонди є. Зараз я консультую декілька представників інших населених пунктів з цього питання», – сказала пані Ольга. Міський голова Володимир Коваленко звернув увагу: запровадження такої ініціативи, як револьверний фонд, – вдале і розумне рішення депутатів міськради. Він анонсував, що наразі розглядається питання про збільшення у 2020 році загальної суми фонду ще на 400-500 тис грн. «Все буде залежати від підсумків виконання бюджету міста за перший квартал цього року», – сказав він.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.