28 ЛЮТОГО – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НОВОЇ КАХОВКИ!

ШАНОВНІ ПЕРШОБУДІВНИКИ! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОКАХОВСЬКОЇ ОТГ!

Це особлива дата, адже День народження міста – це свято єднання. В такі моменти ми відчуваємо любов і гордість за свою маленьку батьківщину.

Найкращим подарунком для рідного міста в цей день стане наше спільне прагнення піклуватися про нього, оновлювати його. Нова Каховка стала для нас затишною домівкою. Це – унікальне місто, зі своїми традиціями, звичаями, побутом і культурою.  Ми разом переживаємо щасливі і сумні моменти, спільно святкуємо і вміємо підтримати один одного у важку хвилину. Це і робить нас сильними.

Ми зі вдячністю згадуємо тих, хто створив наше місто, хто наповнив його духом енергії, творчості, яскравих талантів – в усіх сферах!  Всі досягнення, якими багата Нова Каховка – це результат щоденної праці, знань і талантів її мешканців. Разом ми розвиваємося і оновлюємо наше місто. І я вдячний кожному, хто присвячує свої успіхи, свої сміливі проекти, свої досягнення, своє життя рідному місту!

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до нашого рідного міста, його долі. Щиро вітаю всіх вас з днем народження Нової Каховки! Бажаю місту і його мешканцям динамічного розвитку і процвітання, суспільної злагоди, взаємної поваги і довіри. Всім новокаховчанам – міцного здоров’я, любові, достатку, родинного затишку, щасливої долі і Божого благословення!

З повагою, голова Новокаховської ОТГ Володимир КОВАЛЕНКО

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.