ОСВІТА ЗА РАХУНОК ВАУЧЕРА

Мрієш набути додаткову професію, але не вистачає коштів? Звертайся до Державної служби зайнятості, яка допоможе здійснити перепідготовку, підвищення кваліфікації за професіями за рахунок ваучера.

Право на одноразове отримання ваучера мають громадяни, які не зареєстровані в Державній службі зайнятості як безробітні, або є зайнятими особами – працюють на підприємствах, та зазначені в частині першій статті 30 Закону України «Про зайнятість населення» а саме:

особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення встановленого статтею 26 Закону України «Про  загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;

особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту України у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа осіб з інвалідністю до отримання права на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Вартість такого ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не вище, ніж 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, яка у 2020 році складає 21020 грн.

Навчання здійснюється за професіями, зазначеними у переліку, що затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 25.06.2015 № 661.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості  за адресою: вул. М. Букіна 20 а, або за телефоном (05549) 50695. Спеціалісти нададуть вичерпні відповіді на запитання та допоможуть  здійснити мрію, підвищити свою конкурентоспроможність, щоб ефективно реалізувати себе на ринку праці.

Директор                                                                                   Надія Котляр

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.