«ДЛЯ ВАС, МИЛІ ЖІНКИ!»

04 березня у Територіальний центр соціального обслуговування завітала справжня весна. А як інакше, коли на вулиці така чудова, справді весняна і свіжа погода. Тому саме цього дня аби привітати з наступаючим Міжнародним жіночим святом 8-го березня до терцентру зі святковою програмою завітали колективи міського Палацу культури.

Прекрасних жінок розважали піснями і танцями дует «Горлиця», Народний хор ветеранів міського Палацу культури (керівник – Світлана Ричкова), Народний ансамбль сучасного танцю «Роксолана», Зразковий ансамбль танцю «Сонечко», Народний ансамбль бандуристок «Мереживо». А поет Володимир Вітюнін зачитав публіці власні вірші.

Із наступаючим святом привітала чарівних жінок директор терцентру Людмила Логвінова, та передала вітання і подарунки від міського голови та благодійного фонду «Нова Каховка».

Особливим моментом свята стало вітання Тетяни Попової із серйозним досягненням: вона потрапила до новенького альманаху «Бути лідером» як видатний педагог, разом з іншими визначними людьми України: політиками, держуправлінцями, освітянами.

З наступаючим вас святом, жінки! Нехай у вашому житті не буде образ і негараздів! Хай збуваються великі і маленькі мрії, а всі проблеми вирішуються легко і просто! Взаєморозуміння вам з близькими людьми, сімейного затишку і миру!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.