НА ЇХ ПОЛОТНАХ ОЖИВАЄ ІСТОРІЯ

На святі «Новокаховська Масляна» побували талановиті художники – і не лише нашої громади, але й сусідніх районів.

На території селища Веселе Новокаховської ОТГ живе і створює талановиті картини місцевий художник – Валерій Федорович Івченко.

В дитинстві майбутній художник займався вільною боротьбою та мріяв про спортивне майбутнє. Але доля вирішила інакше… Валерій Івченко почав писати картини у 1985 році. Напрямок в його творчості різноплановий (живопис, архітектура, ікони, надумане мистецтво).

Валерій Івченко – активний учасник міських та обласних виставок образотворчого мистецтва. Його персональні виставки були організовані у Бериславі, Новій Каховці, смт. Горностаївка та у рідному селищі Веселе. Разом зі самодіяльними і професійними художниками Херсонщини він брав участь у виставках, що проходили у виставкових залах Херсона і Києва. В своєму надбанні Валерій Федорович має понад 60 виставкових робіт.

Майстер захоплений творчістю, нині в нього багато задумів. Художник наголошує – ми живемо в унікальному історичному місці з чарівною природою, будівлями старовинної архітектури. На даний час Валерій Федорович створює етюди з видами рідних серцю місць. Їх він представив на «Новокаховській Масляній» – поціновувачі мистецтва довго не відходили від його експозиції, розглядали талановиті акварелі. На них пейзажі Козацького, Веселого, відомих пам’яток архітектури нашої громади. «Це вже історія»,- нагадує художник.

Володимир Іванович Гончаренко – теж художник. На «Новокаховську Масляну» приїхав з Берислава.

Він охоче розповів про свої роботи: «Тут у мене – вільна копія роботи Петрова «Каховська ГЕС». А тут – етюд з села Республіканець, там, де була Кам’янська Січ. Група художників кілька років тому виїздила до села – на 300-річчя Кам’янської Січі. Малювали пейзажі, подарували їх для майбутнього музею. Але він нажаль ще не створений. Сподіваємось, що у травні цього року на чергову річницю Січі знову побуваємо там. Подивимось, що змінилося, як просуваються справи зі створенням музею», – поділився сподіваннями художник.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.