«МАМО, НЕ ПЛАЧ, Я ПОВЕРНУСЬ ВЕСНОЮ…»

День 8 березня – це не лише свято Весни, яке пробуджує природу. Цей день сміливо можна назвати днем пробудження чоловіків, які з особливим хвилюванням поспішають приділити більше уваги і виявити свої ніжні почуття своїм найдорожчим жінкам – бабусям, мамам, дружинам, нареченим, донькам, сестрам, онучкам. А також оточити увагою і святковим настроєм колег по роботі, друзів і знайомих.

В цьому святковому вихорі варто пам’ятати, що поряд з нами – багато жінок, які вже ніколи не зможуть почути ніжних слів, отримати подарунків від своїх коханих – синів, чоловіків, братів, які поклали своє життя на сході України. Такі жінки є і в нашому місті. Керівництво міста, громадська організації воїнів АТО «Біла стріла» постійно спілкуються з ними, допомагають вирішувати побутові проблеми. Розділяють з ними біль втрат і допомагають знайти сили жити далі. Пам’ятають про такі родини і в дні свят. Саме тому вдів та матерів загиблих військових запросили на концерт для жінок, який 5 березня відбувся в міському Палаці культури. Від керівництва міста заступник міського голови Віктор Замковий, а також представники ГО воїнів АТО/ООС «Біла стріла» Дмитро Марков і Влад Ковальов вручили жінкам подарунки та квіти. І запевнили: пам’ятають про загиблих воїнів і справою честі вважають турботу про їх родини.

Наступного дня голова ГО воїнів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков і його заступник Влад Ковальов побували в родині військового, учасника АТО Анатолія Шейко. Його дружині вручили квіти і подарунки. Поцікавились, яка допомога нині потрібна родині. Адже боєць після контузії та суттєвого погіршення здоров’я нині прикутий до ліжка. Обговорили подальші дії щодо проведення обстеження бійця і його реабілітації, а також щодо допомоги родині у проведенні ремонту в кімнатах будинку.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.