КОНКУРС ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ».

4 березня в міській бібліотеці для дітей відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2020».

Організатором конкурсу є Громадська організація «Форум видавців» за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, ДУ «Український інститут книги».

До учасників, бібліотекарів та присутніх батьків звернулася завідуюча дитячою бібліотекою  Валентина Карпенко. У вітальному слові вона наголосила на тому, що даний конкурс проводився з 20 січня по 04 березня 2020 року з метою популяризації читання серед дітей, виховання нового покоління, а саме: успішних, молодих людей з розвинутими комунікативними навичками, критичним мисленням, соціалізованих та самореалізованих завдяки читанню, які прагнуть розвиватися та покращувати суспільство.

Для участі у Конкурсі зареєструвались 11 бібліотек (6 публічних і 5 шкільних). Готували дітей до конкурсу 18 бібліотек. У першому ( відбірковому)  етапі брали участь 84 учня (з них: 6 кл. – 51 учасник, 7 кл. – 33 учня). Звання «Суперчитач бібліотеки» отримали 13 читачів (з них: сім – шості класи, шість – сьомі класи). Саме вони і змагалися за звання «Суперчитач міста».

В результаті запеклої боротьби маємо двох переможців. Ними стали: Кравченко Олександра – учениця  7-го класу Корсунської гімназії та Косован Варвара – учениця 6-А класу Новокаховської гімназії

Дівчатка отримали звання «Суперчитач міста» та подарунки від благодійного фонду Ігоря Кохаєва – USB-флеш-накопичувач, а також їм профінансовано поїздку до Херсону для участі у 3-му обласному етапі Конкурсу «Книгоманія». Подарунки отримали і всі учасники  2-го етапу, а учасниці, які боролися за вихід у фінал, отримали ще й заохочувальні солодкі призи.

Дякуємо благодійному фонду Ігоря Колихаєва за стимулювання дитячого читання і побажаємо успіхів нашим переможницям!

Міська бібліотека для дітей

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.