СХІД УКРАЇНИ: ОДИН НОВОКАХОВЧАНИН ЗАГИНУВ, ЩЕ ОДИН – ВАЖКО ПОРАНЕНИЙ.

Трагічна звістка надійшла 8 березня від прес-служби Операції Об’єднаних Сил. Окупаційні війська з протитанкового ракетного комплекса  обстріляли вантажний автомобіль одного з підрозділів Об’єднаних Сил. Автомобіль рухався до позицій українських військовослужбовців. Внаслідок влучання протитанкової керованої ракети один військовослужбовець загинув, ще двоє отримали поранення, один – бойове ураження.

Ця подія сталася у зоні відповідальності 57 ОМПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка. Загинув військовослужбовець рядовий Євген Сергійович Черних.

Народився Євген у 1991 році в селі Райське Новокаховської ОТГ. Брав участь в АТО. Після звільнення з лав Збройних Сил до кінця 2019 року Євген Черних працював у Новокаховському комунальному підприємстві «Муніціпальна варта», яке було сформоване з ветеранів АТО/ООС і виконує функції з підтримки громадського порядку та збереження комунальної власності у місті Нова Каховка та інших населених пунктах ОТГ.

В січні 2020 року рядовий Євген Черних підписав другий контракт та у складі вже нового для себе підрозділу вирушив на схід України.

Рішенням міського голови Володимира Коваленка організацію поховання і всі витрати з цього приводу міська влада взяла на себе.

Це вже друга незворотна втрата у 57-й ОМПБр за три доби березня. 5 березня від підриву на невідомому вибуховому пристрої загинув старший солдат 34 батальйону 57 ОМПБр, уродженець села Новогригорівка Генічеського району Дмитро Валерійович Осичкін, 1993 року народження.

Прощання із загиблим військовослужбовцем відбудеться у середу, 11 березня, розпочнеться о 12:00 в с. Райське, за адресою вул. Райська, 9.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.