НА УПЕРЕДЖЕННЯ: В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ТРИТИЖНЕВИЙ КАРАНТИН.

У Новій Каховці 12 березня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

У її складі – заступники міського голови, старости Дніпрянського, Райського, Козацького і Веселівського старостинських округів, керівники управління МНС, відділу з питань НС і ЦЗН, міських закладів та відділів охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, керівники комунальних підприємств, УПСЗН.

Провів засідання заступник міського голови Леонід Чурсинов.

Затверджено профілактичні заходи щодо попередження грипу, гострих респіраторних інфекцій та нової коронавірусної інфекції на території Новокаховської ОТГ.

Для протидії поширенню вірусних інфекцій серед новокаховчан, зважаючи на перевищення епідемпорогу на 186%, було ухвалено рішення ввести обмежувальні заходи.

Перш за все, з 12 березня по 3 квітня призупиняється навчальний процес в усіх учбових закладах – дошкільних (дитсадки), школах, училищах, коледжах, технікумах, вищих навчальних закладах. Рекомендовано організувати навчання з використанням можливостей дистанційної освіти чи інтернет-ресурсів. У студентських гуртожитках мають бути передбачені окремі приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та ГРВІ.

Напередодні Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову, в якій зазначалося про введення обмежень на проведення масових заходів з участю 200 та більше осіб. Міська комісія також вирішила заборонити проводити масові спортивні та культурні заходи серед дітей та дорослих у закритих приміщеннях. Спортивні заходи можуть проводитися тільки за умови відсутності глядачів. Обмеження стосується роботи театрів, музеїв, кінотеатрів і розважальних центрів. Відповідні норми були прописані і регіональною (обласною) комісією з питань ТЕБ і НС. Також рекомендовано звернутися до голів релігійних установ щодо припинення масових богослужінь. На першочергові превентивні заходи в області мають намір виділити 700 тис грн з резервного фонду.

На випадок тяжкого перебігу хвороби для забезпечення максимальної госпіталізації хворих на базі Центральної міської лікарні передбачається додаткове розгортання ліжок за потребою. Як зазначив головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук, міська лікарня була перевірена представниками поліції і МНС на предмет готовності обсервацій у разі підозри захворювання на коронавірус. «У нас є 2 бокси, в кожному з яких може знаходитись 1 людина. Ще 2 напівбокси, де можуть знаходитися по 2 людини. Тобто, одночасно можемо  забезпечити ізоляцію 6 чоловік. Також є 4 палати підвищеного рівня захисту в інфекційному відділенні. Всього 25 ліжок. У разі ускладнень є напоготові 8 дихальних апаратів і недоторканий медичний запас. Зокрема, понад 6 тисяч масок», – зазначив він.

Крім того, до відома автоперевізників довели вимогу про придбання деззасобів для обробки салонів транспортних засобів міського та міжміського сполучення. Дезінфекційні заходи рекомендовано проводити на всіх підприємствах, установах і організаціях: забезпечити людей засобами гігієни, провітрювати приміщення, робити вологе прибирання, протирати дверні ручки, поручні тощо.

Втім, як наголосив Леонід Чурсинов, всі ці обмежувальні заходи направлені виключно на запобігання розповсюдження вірусів на території Новокаховської громади. «Все, що робиться – для профілактики», –  заявив перший заступник міського голови.

Пропонуємо вам для ознайомлення протоколи засідань регіональної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.