14 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА

Шановні землевпорядники! Сьогодення ставить перед землевпорядною службою важливі завдання. Перш за все, це стосується інвентаризації земель та оціночної діяльності, принципів ефективного землекористування, розмежування земель державної і комунальної власності, удосконалення державного управління і контролю за охороною та використанням земельних ресурсів, встановлення меж населених пунктів. Втілення у життя гарантій права власності на землю законодавчо закріплює земельні відносини, сприяє розвитку сільського господарства.

Від вашої наполегливості, сумлінного виконання службових обов’язків та неухильного дотримання земельного законодавства значною мірою залежить захист і ефективність використання земельних ресурсів Новокаховської ОТГ.

Упевнений, що ваша сумлінна і наполеглива праця й надалі сприятиме раціональному використанню землі, яка є одним з найбільших багатств України.

Бажаю добра і достатку вам та вашим родинам, сил та наснаги, нових професійних досягнень. Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.

З повагою, міський голова Володимир Коваленко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.