ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ – НА БЛАГО ГРОМАДИ.

Залишившись без роботи, людина втрачає засоби до існування, а тривале безробіття відкидає людину на «узбіччя життя». Для організації тимчасової зайнятості безробітних УПСЗН розробило Програму щодо організації та проведення оплачуваних громадських робіт для безробітних у 2020 році. Її головним виконавцем є міська філія Центру зайнятості.

Рішення прийняли на черговій сесії міськради 13 лютого цього року. «Завдяки оплачуваним громадським роботам можна пом’якшити або випередити наслідки безробіття, разом з вирішенням питання соціального розвитку територіальної громади», – йдеться у документі. У тексті вказано: роботи повинні відповідати потребам територіальної громади. Безробітні можуть залучатися до благоустрою населених пунктів та придорожніх смуг, упорядженню меморіалів та пам’ятників загиблим воїнам, догляду за особами похилого віку, ветеранами війни, особами з інвалідністю, ліквідації снігових заметів, підсобних робіт при проведенні ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери. На осіб, зайнятих на громадських роботах, поширюються усі державні гарантії, передбачені законодавством. Безробітні працюватимуть на базі 10 комунальних підприємств і структур міста: УПСЗН, КП «Трудовий архів», Інклюзивно-ресурсному центрі, КП «НК ЖЕУ», КП «НК Екосервіс», у комунальних підприємствах «Спорт для всіх», «Муніципальна охорона», «Кінотеатр «Юність», КНЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», у старостинських округах.

Фінансування здійснюється окремо як коштом місцевого бюджету, так і за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Загальний обсяг фінансування складає 280 тис. грн.., з яких 140 тис. грн. – з міського бюджету.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.