УВАГА! ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО!

Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 16.03.2020 року №215 про внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19»  з   18 березня по 3 квітня заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими таксі).

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, на виконання доручення Президента України, рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС, міської комісії ТЕБ і НС прийняте рішення щодо обмеження приміських пасажирських перевезень на території Новокаховської територіальної громади. Перевезення пасажирів на всіх приміських маршрутах ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО.

Особистий автомобільний транспорт громадян може здійснювати рух без обмежень.

Згідно Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”, встановлюється адміністративна відповідальність, а також підвищення кримінальної відповідальності за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням.

Контроль за виконанням заходів покладений на Міністерство внутрішніх справ та Національну Поліцію.

Заступник міського голови Олег ТАРАБАКА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.