ЗАРПЛАТНІ БОРГИ ЗМЕНШИЛИСЬ.

Заборгованість із заробітної плати станом на 01.03.2020 року суттєво зменшилася, у порівнянні з початком року. Така інформація була озвучена на черговому засіданні  тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, під головуванням заступника міського голови Віктора Замкового.

Зокрема, ліквідовано борги з виплати заробітної плати підприємством ТОВ «Каховка Протеїн Агро». Нагадаємо, на початок року існувала заборгованість у сумі 2,1 млн. грн., але станом на березень цього року вона погашена підприємством у повному обсязі.

Найбільшими підприємствами-боржниками залишилися підприємства – банкрути, а саме: ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» – 4665,5 тис. грн. та ТОВ «Новокаховський електромашинобудівний завод» – 442,2 тис. грн.

Управлінням з метою більш ефективного погашення теперішньої заборгованості на підприємствах банкрутах постійно вживаються заходи, спрямовані на зменшення заборгованості: проводиться моніторинг виплати заробітної плати, направляються листи до правоохоронних та контролюючих органів, надсилаються звернення до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

НАГАДУЄМО ПРО ЗАКОННІ ВИМОГИ: нарахована працівникам зарплата має виплачуватися регулярно – не рідше, ніж двічі на місяць.
Максимальний проміжок часу між виплатами не повинен перевищувати 16 календарних днів.

Усі вимоги законодавства про працю щодо розміру авансу, строків і порядку виплати заробітної плати є обов’язковими як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб-підприємців. Несвоєчасна виплата заробітної плати працівникам, а також виплата її не в повному обсязі, у тому числі не нарахування та невиплата компенсації, є порушенням трудового законодавства, та веде до адміністративної, дисциплінарної, кримінальної відповідальності.

Начальник управління Олена СТОЯНЧУК

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.