ПОТРІБНІ ВОЛОНТЕРИ!

Враховуючи введення на території України карантину з метою упередження поширення короновірусної інфекції Управління шукає ВОЛОНТЕРІВ, небайдужих громадян, зокрема тих, які мають медичну освіту для надання допомоги хворим на коронавірус.

Літні люди, особи з інвалідністю є найвразливішою до зараження короновірусом категорією населення нашої громади. На час карантину вони вимушені залишатися вдома аби не наражати себе на небезпеку і тому потребують нашої з вами допомоги у доставці продовольства, ліків, предметів першої необхідності, або допомоги у вирішенні питань з організації надання першої медичної допомоги.

При Управлінні праці та соціального захисту населення створені три мобільні бригади з питань оперативного реагування на потреби в наданні соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та в яких виховуються діти з інвалідністю, особам похилого віку та особам з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги.

Якщо ви готові долучитися до спільної роботи в наданні допомоги мешканцям нашої громади – просимо звертатися вас за телефоном 9-07-51, 4-33-24.

Начальник управління Олена СТОЯНЧУК

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.