ОБЕРЕЖНО: ФЕЙКИ!

Національна поліція звертається до громадян з проханням критично ставитися до різноманітних чуток і фейків.

За інформацією поліції ті, хто розповсюджує фейки в таких умовах, мають на меті поширення паніки та дестабілізацію ситуації.

«Фейки, чутки та відверта неправда має різноманітний характер: починаючи від фейку про розпилення вночі дезінфікуючих засобів із гелікоптерів над спальними районами великих міст і завершуючи забороною прогулянок із дітьми вулицями Києва під загрозою адміністративної та кримінальної відповідальності», – зазначають у Національній поліції.

Також у поліції акцентують увагу, що офіційна інформація, яка стосується порядку організації карантинних заходів та відповідальності за їх порушення, буде розповсюджуватися виключно офіційними каналами через Інтернет-портали Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ.

Що стосується Новокаховської ОТГ – офіційну перевірену інформацію ви можете отримати зі щоденних випусків Радіо Нова Каховка на хвилі 100,9 ФМ. Випуски виходять щодня з 7.00 до 8.00, з 11.00 до 12.00, з 19.00 до 20.00. У щотижневих випусках газети «Говорить Нова Каховка», яка виходить щовівторка. На сайті «Радіо Нова Каховка» (radionk.сom.ua).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.