«АДРЕСНА ДОСТАВКА» ЧИ «ВИНОСНА ТОРГІВЛЯ»?

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради вже неодноразово повідомляв суб’єктам господарювання про вимоги постанови Кабінету Міністрів від 16 березня 2020року №215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р.  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити з 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин.
  2. Заборонити:

3) з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Незважаючи на таку заборону та ризики розповсюдження цього штампу вірусу, не всі господарюючі суб’єкти нашої громади дотримуються законодавства.

Тому ще раз просимо привести роботу своїх закладів до вимог постанови Кабінету Міністрів від 16 березня 2020року №215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.  Також надаємо пояснення стосовно таких понять, як засоби гігієни – це:

1.Ватно-гігієнічна продукція (ватна паличка, ватний диск, ватна кулька тощо);

2.Паперова продукція (туалетний папір, паперова серветка, волога серветка тощо);

3.Засоби догляду за порожниною рота (зубна паста, зубна щітка, зубний порошок, зубний еліксир, жувальна гумка, зубочистка);

4.Засоби інтимної гігієни (рідке мило, антисептик для рук, гель для душу, дезодорант та ін);

5.Засоби жіночої гігієни (гігієнічна прокладка, жіночий тампон тощо);

6.Засоби гігієни для дітей (підгузок для дітей та ін);

7.Інші засоби гігієни (наприклад, мочалка).

А також засоби зв’язку –це технічне обладнання, що використовується для організації зв’язку.

Також звертаємо вашу увагу на те, що адресна доставка товарів та виносна торгівля – це різні речі.

Тому просимо привести роботу своїх закладів до вимог законодавства.

Відділ економічного розвитку та торгівлі

виконкому Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.