ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ТЕБ І НС ВІД 23 БЕРЕЗНЯ: ДОТРИМАННЯ РУХУ МАРШРУТНИХ ТАКСІ, СТВОРЕННЯ АНТИКРИЗОВОГО ШТАБУ ПРИ УПСЗН, МІСЦЯ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ ІНОГОРОДНІХ МЕДИКІВ.

Чергове засідання комісії з ТЕБ і НС відбулося 23 березня. Його провів голова комісії Віктор Замковий.

Заслухали питання про стан виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 та протокольних рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

          Рішенням комісії доручено начальнику відділу галузей економіки Тетяні Мандебурі для безперебійної роботи медичних закладів та об’єктів критичної інфраструктури контролювати дотримання перевізниками інтервалів руху рейсових маршрутних таксі. А також передбачити перевізникам законодавчо обумовлені види стимулювання. Розробити і погодити з організаторами перевезень маршрути спеціальних регулярних перевезень з можливістю залучення шкільних автобусів і транспортних підприємств за договорами.

Начальнику УПСЗН Олені Стоянчук доручено створити місцевий антикризовий штАб  по забезпеченню незахищених верств населення продуктами харчування та медикаментами.

Начальнику відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяні Малій визначити місця у сфері готельного бізнесу за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законом, для проживання іногородніх медичних працівників – за зверненням Департаменту здоров’я Херсонської ОДА.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.