З РЕЗЕРВНОГО ФОНДУ МІСТА – КОШТИ НА ОБЛАДНАННЯ ПРИМІЩЕННЯ ОБСЕРВАЦІЇ.

Міська комісія з ТЕБ і НС на засіданні 23 березня розглянула питання про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на попередження виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з можливим поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом.

Члени комісії визнали, що на території Новокаховської міської ради може виникнути надзвичайна ситуація природного характеру, яка класифікується як «захворювання людей на особливо небезпечні інфекційні хвороби».

Їй присвоєно код 20713 – надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб.

Комісія доручила начальнику відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяні Малій підготувати на чергове засідання виконкому рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету для проведення першочергових заходів з попередження виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з можливим поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на території міста. Це кошти на обладнання приміщення обсервації населення у випадках підозри на гостру респіраторну хворобу – управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради на суму 74 тисячі 215 грн. А начальнику фінансового управління Ірині Фурсєєвій передбачити на ці потреби виділення коштів з резервного фонду міського бюджету.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.