ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ: ДЕ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ?

Постановою КМУ від 12 липня 2017 року № 497 (зі змінами) затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Він передбачає укладання трьохсторонньої угоди між реабілітаційним закладом, особою та управлінням соціального захисту населення.

Для отримання реабілітаційних послуг потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та подати учаснику АТО,  особі, яка здійснювала заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях наступні документи:

1) заяву, складену в довільній формі;

2) копію посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

3) копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

4) копію паспорта громадянина України.

Постраждалі учасники Революції Гідності разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності та копію паспорта громадянина України.

Під час подання копій особа надає також оригінали цих документів.

На даний час до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради надійшли  документи про готовність надання послуг із психологічної реабілітації від наступних реабілітаційних установ:

1) ДП «Клінічного санаторію «Курорт Березовські мінеральні води» ЗАТ Укрпрофоздоровниця», який розташований за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н., с. Березівське;

2) ТОВ «Золота Нива», який розташований за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський,  смт. Сергіївка, вул. Чорноморська, 16;

3) ТОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс», який розташований за адресою: Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Поповича, 1;

4) ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт», який розташований за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський,  смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1-а.

З умовами проживання та харчування, переліком послуг з психологічної реабілітації вищевказаної реабілітаційної установи можна ознайомитись безпосередньо в управлінні.

Також нагадуємо, виплата грошової компенсації  вартості проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовуються постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях,  відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528 зі змінами.

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення: м. Нова Каховка, вул. Історична, 18, каб. 20, тел. 4-33-48.

Начальник управління  Олена СТОЯНЧУК

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.