КАРАНТИН ТРИВАЄ.

23 БЕРЕЗНЯ: засідання міської комісії з ТЕБ та НС – про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету.

Їх виділили на попередження надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з можливим поширенням гострої респіраторної вірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом.

Вирішили – визнати, що на території Новокаховської міської ради, згідно з Класифікаційними ознаками надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МВС України від 06.08.2018 року №658, Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, затвердженого постановою Кабміну від 24.03.2004 року №368, Класифікатора надзвичайних ситуацій, прийнятого згідно наказу Держспоживстандарту України від 11.10.2010 року №457, може виникнути надзвичайна ситуація природного характеру, класифікаційна ознака 27 – захворювання людей на особливо небезпечні інфекційні хвороби, якій присвоєно код 20713 – надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб.

Начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі виконкому Тетяні Малій доручено підготувати на чергове засідання виконкому рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету для проведення першочергових заходів з попередження виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з можливим поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста, а саме – обладнання приміщення обсервації населення у випадках підозри на зараження коронавірусом. Для цього управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення направляються кошти у сумі 74 тис. 215 грн.

24 БЕРЕЗНЯ: засідання комісії з питань ТЕБ і НС –  вирішили створити тимчасовий оперативний штаб міської комісії з питань ТЕБ і НС із запобігання занесення, поширення  на території міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, та ліквідації наслідків, спричинених коронавірусом. Затвердили склад штабу і Положення про штаб.

Начальнику УПСЗН Олені Стоянчук доручили здійснити заходи щодо інформування пільгових категорій громадян про тимчасове призупинення надання пільг в громадському транспорті – на строк дії карантину.

Начальникам – Новокаховського відділу поліції Олександру Рогожину, УПСЗН – Олені Стоянчук, Новокаховського управління ГУ Держпродспоживслужби Світлані Собко – організувати спільні рейди на території Новокаховської ОТГ щодо дотримання суб’єктами господарювання (у тому числі ринків) карантинного режиму.

Комісія вирішила зняти карантинні обмеження зі зоомагазинів та відділів, що реалізують сухі корми для котів, собак, гризунів, птахів, інших тварин. А керівникам підприємств, установ, організацій всіх типів та форм власності доручили вжити заходів щодо заборони розповсюдження рекламної  продукції шляхом роздавання листівок – до завершення карантину.

Новокаховському відділу ДУ «Херсонський лабораторний центр МОЗ України» надавати списки осіб, що прибули з країн, де зареєстровані випадки корона вірусу, до міського відділу поліції та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Міському відділу поліції організувати оформлення згоди на самоізоляцію, відповідно до вимог Постанови головного санітарного лікаря України №1 від 15.03.2020 року та наказу МОЗ України від 13.03.2020 року №663, та здійснювати контроль за виконанням самоізоляції.

Головному лікарю КНП «ЦПМСД міста Нова Каховка» О.Ходорковській доручили встановити спостереження за місцем проживання за прибулими з країн, де зареєстровані випадки корона вірусу, та контактними особами – протягом інкубаційного періоду 14 діб.

Підприємствам, що здійснюють спеціальні регулярні перевезення, перевозити не більше 10 осіб, в захисних масках – як у водія, так і у пасажирів. Після проходження кожного рейсового маршруту проводити санітарну обробку. На підприємствах роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку – керівникам забезпечити вхід в торговельні приміщення всіх осіб у захисних масках. Витримувати дистанцію між покупцями не менше 2 метрів. Кожні 2 години проводити обробку дезінфікуючими засобами ручок дверей, стійок на колесах, прилавків, транспортерів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.