ГОТУЄМОСЬ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ.

У 2020 році Україна відзначить 75-річчя Перемоги у Другій Світовій війні. Які б виклики не посилала нам доля, а пам’ятати історію свого краю, шанувати пам’ять тих, хто боронив його від загарбників, хто свої молоді життя віддав за те, щоб жили на цій землі нащадки, ми маємо в будь-які часи.

Саме тому 25 березня міський голова Володимир Коваленко підписав розпорядження про утворення організаційного комітету по підготовці та відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

Оргкомітет очолив міський голова. До складу оргкомітету увійшли його заступники, старости Дніпрянського, Веселівського, Райського і Козацького старостинських округів, керівники поліції та військкомату, керівники навчальних закладів, громадських організацій, начальники відділів, керівники КП, управлінь та організацій.

Як і кожного року, працівники комунальних підприємств вже наводять лад біля пам’ятників та обелісків загиблим в роки Другої Світової війни. В цьому році територія Новокаховської громади зросла. Тож звична для Нової Каховки турбота про місця пам’яті стосується і Козацького та Веселого, де вже прибрали сміття, побілили та пофарбували.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.