ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ: РОБОТА В УМОВАХ КАРАНТИНУ.

Відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, виконуючи рекомендацію постанови Кабінету Міністрів України № 215, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17 березня 2020 року, протоколів міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, вніс зміни до роботи 36 установ відділу, які затвердив відповідними наказами начальника відділу  Наталії Зарудної.

Призупинено навчальний процес у Веселівській дитячій музичній школі, КЗ «Новокаховська дитяча музична школа», КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» з 12 березня 2020 року. Викладачі шкіл естетичного виховання опановують новий вид онлайн – навчання учнів. Участь дітей у конкурсах відбувається дистанційно, за новими умовами; внесені корективи до навчальних процесів освітніх програм мистецьких шкіл.

В установах відділу культури і туризму введено посилений протиепідемічний режим. Щодня проводяться дезінфекційні заходи у колективах та організаціях відділу. Організовано вхідний санітарний контроль у приміщеннях культурних закладів.

Обмежено роботу закладів Новокаховської міської ОТГ. З 12 березня  заборонено  проведення заходів в усіх установах ( у березні відмінено 9 заходів, а у квітні 22 заходи загальноміського рівня), призупинена робота творчих колективів та гуртків у Будинках культури, сільських клубах та міському Палаці культури.

Придбано марлеві пов’язки для персоналу та засоби дезінфекції приміщень. На вході до закладів культури розміщено інформаційні оголошення про призупинення роботи в звичному режимі до закінчення карантинних термінів.

Посилено контрольно-пропускний режим до установ відділу.

Призупинення творчого процесу закладів культури не зупиняє адміністративну роботу установ та дистанційну форму роботи в режимі віддаленого доступу з використанням електронних засобів та технологій.

Для відділу культури і туризму карантин – не причина для відпочинку. У всіх закладах культури упорядковуються прилеглі території. Вже  розпочалась підготовка до наступного осінньо-зимового опалювального сезону. Для сільських клубних закладів Дніпрянського старостату, зокрема, Новолагерського, Піщанського, Корсунського клубів та Дніпрянського будинку культури закуплено та завезено 7,5 тон твердого палива на суму 29800 гривень.

Наразі триває капітальний ремонт фойє Козацького будинку культури (на суму 297 892 грн). Замінені двері та віконні рами, електропроводка та освітлення, облаштовано перегородки, вирівняно стіни гіпсокартоном. Продовжуються роботи по їх шпаклюванню та фарбуванню, укладанню керамічної плитки та монтажу підвісної стелі «Armstrong». Роботи на стадії завершення.

Проводяться підготовчі роботи по ремонту даху Веселівського будинку культури. Замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації (на суму 120 000 грн.)

Для Корсунського сільського клубу, в якому минулого року було завершено капітальний ремонт, замовлені нові стільці для глядацької зали у кількості 100 шт.

Нинішні умови життя, які склалися внаслідок карантину, надали можливість спробувати свої сили в нових можливостях, навчитись новим знанням та опанувати свою невпевненість та вагання. Це час, який надав змогу впорядкувати свої думки та заспокоїти близьких своєю присутністю поряд.

Начальник відділу Наталія ЗАРУДНА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.