МІСТО ПРИДБАЛО ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ДЛЯ ЛІКАРІВ.

Міська влада подбала про забезпечення медичного персоналу міської лікарні засобами індивідуального захисту.

На 26 березня медичний перcонал комунальних медичних закладів Новокаховської міської територіальної громади має для використання 11 тис медичних масок, 50 захисних костюмів. Вирішується питання придбання ще 60-ти захисних костюмів.


Проводяться процедури закупки 2 апаратів штучної (інвазивної та неінвазивної) вентиляції легень для КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» вартістю 945 тис. грн.. на кошти, виділені з міського бюджету.

«Ми не стримуємо ініціативу наших підприємців щодо надання допомоги лікарям і місту»,- прокоментував міський голова Володимир Коваленко активну позицію місцевого бізнесу, представники якого вже надають допомогу. – Але примушувати їх робити це не будемо з багатьох причин. По-перше, міський бюджет на сьогодні має необхідні кошти, щоб підтримати наших медиків у ці складні часи. А враховуючи, що бізнесу нині і так дуже важко, і попереду їх чекають нелегкі часи – ми не звертаємося до підприємців по допомогу. Але вдячні їм за власну ініціативу.

Фінансово допоміг лікарні народний депутат і підприємець Ігор Колихаєв. Депутат міської ради, підприємець Юрій Власов за власний кошт взявся перевозити медиків, його колеги вже надали дезінфікуючі засоби, продукти харчування. Ми дивимось, кому необхідна така допомога – туди її і направляємо: або лікарні, або літнім людям, які потребують сьогодні особливої уваги.

Розуміючи ситуацію, місцева влада також вирішила залишити мешканцям громади право на пільгові перевезення. Моя позиція – ми не будемо чіпати пільговиків. Враховуючи, що проїзд нині коштує дорого, я не піду на позбавлення людей пільги.

27 березня відбулися дві селекторні наради, які провели голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв і його заступник Вадим Чабан. В переліку багатьох важливих питань мова йшла і про перекриття в’їзду до Генічеського району, де виявлено перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Поставлено завдання особливу увагу приділити ринкам.

Наші лікарі нині забезпечені необхідними засобами захисту на перші потреби. На початку квітня на черговому сесійному засіданні міської ради плануємо додатково виділити близько 1 млн. грн.. на придбання засобів захисту. Нагадаю – днями вже виділили 1,5 млн. грн. в резервний фонд.

З придбанням необхідних засобів захисту поки ще проблема. Замовлень по всій країні багато, тому доводиться чекати своєї черги. Але добре вже те, що ці засоби почали виробляти, і вони є в наявності».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.