РІШЕННЯ КОМІСІЇ З ТЕБ І НС 26 БЕРЕЗНЯ: ДЕЗОБРОБКА ТРАНСПОРТУ ТА ЗУПИНОК, ОБМЕЖЕННЯ КІЛЬКОСТІ ПОКУПЦІВ.

Про організацію попереджувальних заходів щодо захисту мешканців Новокаховської громади у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, говорили під час засідання комісії з ТЕБ і НС 26 березня.

Рішенням комісії доручили начальнику управління з питань НС і ЦЗН Олександру Бараніченку придбати необхідну кількість дезінфікуючих сумішей та хлорвмісних засобів для обробки транспорту, зупинок громадського транспорту, а також придбати засоби індивідуального захисту та передати підприємствам, організаціям, установам, які будуть здійснювати дезінфекцію.

Власникам МАФ, розміщених на зупинках громадського транспорту, доручено здійснювати санітарну обробку зупинок.

Директорам КП «НК ЖЕУ» (Г.Каневський), КП «Основа» (О.Чечін), КП «Таврійське ЖЕУ» (А.Главацький), КП «Гуртожиток» (А.Каліта), КП «Сількомунгосп «Веселе» (П.Огороднік), Козацькому багатогалузевому комбінату комунальних підприємств (О.Волкова), головам ОСББ, ЖБК забезпечити обробку дезінфікуючими сумішами під’їзди житлових будинків, у мешканців яких діагностовано захворювання на коронавірус.

Начальникам – служби у справах дітей О.Поповиченко, міського відділу поліції О.Рогожину забезпечити контроль за виконанням дітьми, які перебувають на обліку служби у справах дітей, умов карантину та вимог самоізоляції.

          Начальнику міського відділу ГУ ДСНС А.Кривошеєву забезпечити санітарну обробку автобусних зупинок та транспортних засобів для переміщення осіб в місця обсервації та самоізоляції.

Т.в.о. завідувача Новокаховського міського відділу ДУ «Херсонський лабораторний центр МОЗ України» І.Тереховій надавати перелік осіб, що перебувають на самоізоляції – із зазначенням адрес їх перебування – до управління з питань НС і ЦЗН міської ради.

Комісія доручила начальнику Новокаховського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Світлані Собко взяти під особистий контроль здійснення банківськими установами всіх видів та форм власності санітарної обробки банкоматів та POS терміналів. Розробити порядок пропуску та кількості одноразового знаходження покупців (з урахуванням персоналу) в торгівельних залах суб’єктів господарювання для забезпечення санітарних норм під час карантинних обмежень. Дану інформацію розмістити при вході в магазин для контролю відповідними службами.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.