СПЛАТІТЬ ЗА ПОСЛУГИ ВОДОКАНАЛУ.

Шановні мешканці м. Нова Каховка!

Будьте відповідальними споживачами!

КП «Міський водоканал» є стратегічним підприємством комунальної сфери, яке у цей непростий час продовжує безперебійно та цілодобово постачати якісну питну воду, приймати та очищувати стічні води.

На сьогодні, коли уся країна змушена перейти на роботу та спілкування в он-лайн режимі, наші фахівці водоканалу – електрослюсарі, сантехніки, оператори насосних станцій, ремонтники, водії спецтехніки, лаборанти та багато інших фахівців не можуть залишити свої робочі місця. Але на забезпечення усіх процесів з подачі питної води, очищення стоків, ремонту мереж та обслуговування обладнання потрібні кошти, єдиним джерелом яких є платежі населення за комунальні послуги. Відсутність коштів у підприємства може призвести до обмеження водопостачання та водовідведення, або до його припинення з непередбачуваними наслідками.

Беручи до уваги складну ситуацію, в якій ми всі опинилися, працівники КП «Міський водоканал» будуть вдячні мешканцям за розуміння, повагу і підтримку у цей складний час. Просимо вас бути відповідальними і знайти можливість своєчасно сплачувати свої рахунки за спожиті послуги водопостачання та водовідведення, адже від вашого платежу залежить безперебійне водопостачання та водовідведення.

Наразі існує декілька он-лайн ресурсів, за допомогою яких ви можете безперешкодно сплатити за послуги КП «Міський водоканал»: це Приват 24 або Ощадбанк 24. Якщо у вас немає можливості скористатися он-лайн ресурсами, а є картка ПриватБанку, то можна замовити оплату за номером 3700.

Пам’ятайте, що у боротьбі з коронавірусною інфекцією медики радять частіше мити руки з милом, що ефективно запобігає розповсюдженню вірусу.

Дякуємо усім за підтримку та бажаємо нам всім здоров’я!

                                                                  Адміністрація КП «Міський водоканал»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.