ІСТОРІЯ СЕЛА РАЙСЬКОГО – В АРХІВНИХ ДОКУМЕНТАХ.

В архівному відділі знаходяться на постійному зберіганні документи управлінської документації Райської сільської ради з часів її створення, а саме, з 1978 по 2011 роки.

Це протоколи і рішення сесій сільської  ради, документи про роботу постійних комісій, протоколи засідань виконкому, розпорядження сільського голови, тощо.

В цих архівних документах зберігаються відомості щодо виділення земельних ділянок під будівництво об’єктів господарства, підтвердження майнових прав на землю та нерухоме майно, введення в експлуатацію будівель та господарчих споруд, дозвіл на будівництво та інше.

21 листопада 2019 року Райською сільською радою прийнято доленосне рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста Нова Каховка.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», на підставі рішень Новокаховської міської ради від 21.11.2019 № 2341 «Про добровільне приєднання Райської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади»,    № 2442 « Про Райський старостинський  округ Новокаховської міської ради» та     № 2343 «Про реорганізацію юридичних осіб Райської сільської ради міста Нова Каховка Херсонської області  та виконавчого комітету Райської сільської ради міста Нова Каховка Херсонської області», на території Новокаховської міської ради утворено Райський старостинський округ Новокаховської міської ради, а також відбувається реорганізація юридичних осіб Райської сільської ради  та виконавчого комітету Райської сільської ради шляхом приєднання відповідно до Новокаховської міської ради та виконавчого комітету Новокаховської міської ради, які є правонаступниками.

У зв’язку з цим продовжено прийняття на постійне зберігання документів Національного архівного фонду Райської сільської ради.

У березні 2020 року архівний відділ прийняв на постійне зберігання документи управлінської діяльності Райської сільської ради за 2012-2018 роки.

Документи з кадрових питань (особового складу) Райської сільської ради залишаться на зберіганні за місцезнаходженням документів у Райському старостинському окрузі Новокаховської міської ради.

В.о. начальника Тетяна ЖИТЧЕНКО    

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.