ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ, ГОЛОВИ НОВОКАХОВСЬКОЇ ОТГ ВОЛОДИМИРА КОВАЛЕНКА.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОКАХОВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Звертаюся до вас, щоб попередити про намагання непорядних людей видати неправдиву інформацію за офіційну і ввести вас в оману.

Днями в інтернет мережі невідомими особами було створено сторінку, яку намагаються представити як мою особисту. Хочу вам повідомити, що таких сторінок, які б належали мені, в інтернет мережі на сьогодні не існує.

Всю офіційну інформацію, звернення і повідомлення, які міська влада і я особисто бажаємо вам озвучити, розміщуються і надалі будуть розміщуватися лише в офіційних ЗМІ. На сьогодні це офіційний сайт Новокаховської міської ради, інформаційні джерела КП «Новокаховська міська радіоорганізація» – міське радіо (100,9 ФМ), газета «Говорить Нова Каховка», сайт «Радіо Нова Каховка», інтернет-видання «NK-Онлайн», газета «Нова Каховка», група у фейсбуці «Новокаховська міська рада».

Запевняю вас, що не маю наміру створювати жодних власних сторінок в інтернет мережі, оскільки переконаний, що більш надійними для вашого інформування будуть офіційні джерела, в яких публікується оперативна і достовірна інформація.

Попереджаю тих, хто намагається дезінформувати мешканців громади і видати бажане за дійсне, створюючи фейкові сторінки: пам’ятайте, що в Україні є відповідні служби, які захищають честь і гідність державних керівників та працівників органів місцевого самоврядування. Мною вже передані відповідні заяви до цих органів.

Шановні мешканці громади! Прошу вас бути уважними при виборі інформації і довіряти лише достовірним джерелам. Переконаний, що, як і в попередні роки, так і сьогодні, найкращою можливістю отримати правдиву інформацію буде ваше особисте спілкування зі мною, яке я завжди вважатиму пріоритетом.

                                     З повагою, голова Новокаховської ОТГ Володимир Коваленко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.