А ДЕРЕВЦЯ ПІДРОСТАЮТЬ…

В країні карантин. Але закони життя невблаганні – весною земля просить турботи садоводів та городників, дерева і квіти прагнуть порадувати нас зеленню і пахощами. Навесні не можна згаяти жодного дня – потім не наздоженеш!

Звичної для нашого міста масової весняної толоки в цьому році не буде з відомих причин. Тож комунальники не чекають на допомогу – щодня самі пораються на клумбах і в скверах.

Не зволікають і мешканці ОСББ, ЖБК, комунальні підприємства, установи та організації – вони знаходять час і можливості, щоб впорядкувати свої території, прикрасити їх зеленню та квітами.

Як повідомив начальник екологічної інспекції Олександр Лимар, на 25 березня в місті вже висаджено понад 1500 одиниць молодих дерев та кущів декоративних порід – близько 20 видів! Висаджували по всій території міста в місцях масового відпочинку мешканців – в міському парку, в Парку Слави, вздовж пр. Дніпровського, вул. Горького, де за насадженнями доглядають працівники КП «НК Екосервіс», висаджено 954 насадження – 774 кущі та 180 молодих дерев. Для озеленення власних та прилеглих територій передано 570 дерев та кущів. Їх висадять в старостинських округах, на територіях бюджетних організацій, КП, ОСББ та ЖБК, представники яких і доглядатимуть за зеленою оазою.

Нажаль, зафіксовано непоодинокі випадки крадіжок та нищення молодих саджанців. Керівництво міста закликає мешканців дбайливо ставитись до насаджень. Адже вони – окраса міста, його «легені». Цінуйте цю красу, а також працю людей, які її створюють і підтримують. Тільки зусиллями всієї громади можна зробити місто затишним, охайним, квітучим. Пам’ятайте про це!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.