ПОРАДИ БАТЬКАМ НА ЧАС КАРАНТИНУ.

Небезпечним, серйозним та важким  випробуванням для людства у 2020 році став спалах коронавірусу СOVID-19. На карантин закриваються країни, і у таких непростих обставинах людство має акумулювати власні ресурси заради боротьби з цією страшною хворобою.

25 березня 2020 року Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні на 30 днів – до 24 квітня. До цієї дати також продовжуватиметься загальний карантин. Тому необхідно пам’ятати, що дотримання заходів карантину збереже Вам здоров’я та допоможе зупинити поширення вірусу.

Наразі та ситуація, яка склалась, дала змогу членам сім’ї зібратися у родинному колі та проводити багато часу разом. Залишатися вдома – це дуже ефективний засіб для попередження хвороби. А ще – для родинного спілкування, турботи про близьких.

Батьки повинні вести себе спокійно, щоб не передавати дітям свою тривогу, намагатися пояснювати, а не залякувати.

     ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЧОГО ПРИ ДІТЯХ РОБИТИ НЕ ПОТРІБНО:

– не концентруйтесь на намаганнях перевиховати  дітей, адже це може зіпсувати відносини родини  в умовах ізоляції;

–  не слід безкінечно переглядати фільми про апокаліпсис, хвороби та віруси – це лише підіймає рівень страху та тривожності. Навпаки, краще разом подивіться сімейну комедію або мультик;

–  не варто обговорювати в присутності дітей можливі невтішні  сценарії майбутнього. 

Ізоляція – це стрес як для дорослих, так і для дітей, навіть наймолодших. Вони дуже добре відчувають емоційний стан в родині. Підтримка позитивного світосприйняття  діє заспокійливо. Зазвичай ми поліпшуємо якість свого життя та вільний час виходами до крамниць, розважальних центрів, кафе. Реалії життя змінилися, нині нам доводиться цього уникати. Тож доведеться заповнювати вільний час іншими цікавими і корисними справами: спілкуванням з рідними, переглядом цікавих кінофільмів, малюванням, майструванням, уроками кулінарії або вивченням іноземних мов. Нехай одним із найкращих спогадів буде час, який ми проводимо, залишаючись вдома з близькими людьми.

Обов’язково дотримуйтесь правил карантину та будьте здорові!

Директор Наталія КОРСАКОВА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.