РОБОТА ДНІПРЯНСЬКОГО СТАРОСТАТУ ЗА БЕРЕЗЕНЬ

Для розгляду на депутатських комісіях та схвалення на сесії Новокаховської міської ради підготовлено 14 проектів рішень з земельних питань та 3 проекти рішень, що стосується інфраструктури Дніпрянського старостинського округу. Також проводились рейди з благоустрою по населеним пунктам в смт. Дніпряни.

Проводились спільні рейди по сім’ям із складними життєвими обставинами спільно із фахівцями із соціальної роботи Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також із соціальним педагогом та заступником директора із виховної роботи Дніпрянської ЗОШ, відвідано 13 родин, складено 5 актів.

На території Дніпрянського старостинського округу здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання 21 особи.

У березні місяці було укладено 46 договорів щодо утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів Дніпрянського старостинського округу.

Було видано 120 довідок про склад сім’ї та 10 актів старости, зареєстровано 5 звернень громадян, видано 28 довідок про наявність земельних ділянок.

Продовжуються роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території Дніпрянського старостинського округу. Також регулярно прибираються зупинки, місця загального користування та узбіччя доріг.

В березні проведено роботи з монтажу вуличного освітлення вулиці Шевченко в смт.Дніпряни. Продовжується сприяння в укладанні договорів на вивезення твердих побутових відходів між КП «НК Екосервіс» та населенням. За поточний місяць заключено 15 угод. Також продовжуються роботи по укладанню договорів на вивіз сміття з мешканцями сіл Піщане та Нові Лагері.
Староста разом з працівниками управління комунального майна Дніпрянського старостинського округу, а також за допомоги ФОП Хуторного С.С. висадили майже 100 молодих дерев на території смт.Дніпряни.

Дніпрянський старостинський округ продовжує розвиватись…

Джерело: сторінка Дніпрянського старостату у Facebook

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.