УРЯД ВСТАНОВИВ ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ НА ЧАС ДІЇ КАРАНТИНУ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook оприлюднив перелік додаткових заходів із запобігання розповсюдженню коронавірусу, які будуть діяти з 6 до 24-го квітня в Україні.

Починаючи з 6 квітня, не можна перебувати в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіратора або захисної маски, у т.ч. виготовлених самостійно.

Також забороняється переміщення групою більш як дві осіб, крім випадків службової необхідності та супроводження дітей, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону, або повнолітніми родичами дитини.

Дітям взагалі не можна перебувати у громадських місцях.

Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності, спортивних та дитячих майданчиків, а також проведення всіх масових заходів теж заборонено.

Не можна перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи її спеціальний статус.

Крім того, передбачена обов’язкова обсервація для всіх осіб, які перетинають державний кордон. Виключення – працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних місій; водіїв, членів екіпажів, поїзних і локомотивних бригад.

Забороняється самовільно залишати місця обсервації або ізоляції.

Відповідна постанова Кабінету міністрів викладена на сайті Кабміну.

Джерело: Укрінформ

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.