«КАРАНТИННІ» ШАХРАЇ.

Під час карантину можуть мати місце шахрайські дії відносно осіб похилого віку, самотніх, наприклад, під приводом волонтерських заходів, придбання продуктів харчування, ліків.

Новокаховський відділ поліції закликає: будьте уважними і обережними! Не відчиняйте двері невідомим особам! Працівники соціальних служб мають представитися і показати документи, що підтверджують їх статус.

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ: на території Новокаховської міської ради (обслуговування Новокаховського відділу поліції) жодною службовою особою, підприємством, установою, організацією, волонтерами не проводиться дезінфекція квартир! Не ведіться на заманливі пропозиції невідомих осіб!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: з початку року зареєстровано факти шахрайства через мережу інтернет, де пропонують придбати продукти харчування, ліки, засоби індивідуального захисту та засоби дезінфекції, вимагаючи передплату за товар. Якщо Ви щось замовили – розраховуйтесь після отримання замовлення!

Якщо ж Ви стали жертвами шахрайських дій – негайно про це повідомте до поліції за номерами телефонів 9-04-09 або 102! Будьте уважні і обережні.

НАГАДУЄМО: з 12 березня по 24 квітня 2020 року на всій території України встановлено карантин. З 06.04.2020 вступають в дію зміни до постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Працівниками Новокаховського відділу поліції будуть проводиться заходи щодо додержання встановлених обмежень. У разі виявлення порушень правил карантину відносно осіб будуть складатися адміністративні  протоколи.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА! РЕТЕЛЬНО ВИКОНУЙТЕ КАРАНТИННІ ВИМОГИ! ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА, БЕЗ НЕОБХІДНОСТІ НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ! ДОТРИМУЙТЕСЬ ВСТАНОВЛЕНИХ ПРАВИЛ!!! БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я І БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ – НЕ ПІДДАВАЙТЕ РИЗИКУ ЗДОРОВ’Я ІНШИХ ЛЮДЕЙ!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.