В НОВОКАХОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОСИЛИЛИ КАРАНТИННІ ЗАХОДИ.

04 квітня рятувальники Нової Каховки провели дезінфекцію спеціальним розчином території Новокаховської Центральної міської лікарні. Нагадаємо, 3 квітня стало відомо про офіційно підтверджений випадок захворювання на коронавірусну інфекцію мешканця Новокаховської ОТГ.

Міська комісія з ТЕБ та НС провела термінове засідання. Прийнято ряд рішень, які доручено виконати негайно. Серед  переліку невідкладних заходів – дезінфекція території міської лікарні.

Рятувальники Нової Каховки продовжують проводити дезінфекцію спеціальним розчином тратуарів та доріг  Нової Каховки. Мешканцям громади нагадують про суворе дотримання карантинних заходів. Порушення цих вимог тягне за собою складання адміністративних протоколів, накладення чималих штрафів – від 14 тис. грн., і передбачає кримінальну відповідальність.

Та найголовніше – безвідповідальність та ігнорування вимог карантину можуть призвести до трагічних наслідків, збільшення кількості хворих і розповсюдження вірусного захворювання, що загрожує не лише здоров’ю, але й життю людей. Пам’ятайте про це!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.