ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ ДО МЕШКАНЦІВ НОВОКАХОВСЬКОЇ ОТГ.

17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби».

Так, відповідно до Закону, послуги централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами, а також послуга з управління багатоквартирним будинком, здійснюються безперервно; також громадянам України надаються певні відтермінування в строках сплати за комунальні послуги під час дії карантину та 30 днів після його відміни.

Наше місто, як і вся Україна, сьогодні живе в умовах серйозних викликів та суворих обмежень. Кожна галузь економіки, кожне підприємство, кожна людина відчувають на собі, наскільки потужно й негативно пандемія впливає на життя України.

З кожним днем кількість людей, що залишаються вдома через карантинні обмеження, зростає. Але всі комунальні послуги та їх якісне надання стають все більш актуальними питаннями, особливо зараз, в режимі надзвичайної ситуації.

Щодоби ми користуємося послугою водопостачання та водовідведення, щодня збирається і вивозиться сміття, працюють усі комунікації в будинках. Свідоме ставлення до споживання комунальних послуг має бути підсилене. Свідомість – не  тільки в заощадливості, але й в тому, як ми, мешканці міста, за такі послуги сплачуємо. Враховуючи ситуацію, яка наразі склалася в Україні, та заходи, що впроваджуються на підтримку населення, несплата громадянами за житлово-комунальні послуги може призвести до серйозних проблем у роботі постачальників.

Нині всі підприємства, організації та установи житлово-комунальної сфери працюють у звичному режимі. Але, враховуючи перебування вдома значно більшої кількості мешканців, ніж зазвичай, обсяги споживання електроенергії, води, газу значно зросли. Просимо вас економно витрачати енергоресурси і не накопичувати заборгованість за їх споживання. Зважаючи на суворі карантинні вимоги, намагайтеся сплачувати через електронний кабінет споживача, не виходячи з дому.

Розуміючи, що ще не всі мешканці громади опанували онлайн-послуги, звертаємося до молоді міста: допоможіть людям більш старшого віку! Допомагати та підтримувати важливо словом, доброю справою, порадою, а можна й навчити – особливо в питаннях, які стосуються цифрових технологій. Нам із вами може здатися, що все, до чого ми звикли в он-лайні, – це легко; що сплачувати за комунальні послуги он-лайн – це так само легко. Дізнайтесь, чи це легко для ваших близьких! Навчіть своїх батьків та рідних робити так само – платити он-лайн. Допоможіть вашим рідним та сусідам сплатити комунальні платежі вдома через особистий електронний кабінет. Зупиніть родичів та знайомих літніх людей, які прямують із домівок до черг! Немає необхідності наражати себе на небезпеку. Нехай залишаються вдома. Тільки об’єднавши зусилля, ми вийдемо з  кризової ситуації. Сподіваємось на ваше розуміння і відповідальність!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.