РІШЕННЯ КОМІСІЇ З ТЕБ ТА НС: САНІТАРНА ОБРОБКА ВУЛИЦЬ, РЕЙДИ МОБІЛЬНИХ ГРУП.

Міська комісія з ТЕБ та НС 6 квітня розглянула питання про заходи щодо ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей, що виникла на території Новокаховської міської ради, та прийняла рішення, необхідні для дій у нинішній ситуації.

РІШЕННЯМ КОМІСІЇ ДОРУЧЕНО:

  • начальнику міського відділу ГУ ДСНС в Херсонській області Андрію Кривошеєву та директору КП «НК Екосервіс» Василю Нікуліну організувати проведення санітарної обробки вулиць Нової Каховки.
  • міському голові Таврійська Миколі Різаку – організувати проведення санітарної обробки вулиць Таврійська.
  • начальнику Новокаховського управління Головного управління Держпродспоживслужби Світлані Собко і директору КП «Муніципальна охорона» Михайлу Нечесі доручено виділити по три представника для створення трьох мобільних груп по здійсненню контролю за дотриманням громадянами вимог карантину.
  • начальнику міського відділу поліції Олександру Рогожину доручено виділити три представника для створення трьох мобільних груп по здійсненню контролю за дотриманням громадянами вимог карантину, розробити графік роботи мобільних груп. А також щоденно до 9.00 інформувати міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про кількість зафіксованих мобільними патрулями правопорушень та надавати копії протоколів за порушення правил карантинного режиму.
  • згідно рішення комісії, управління з питань НС і ЦЗН (начальник Олександр Бараніченко) має придбати необхідну кількість дезінфікуючих сумішей та хлорвмістних засобів для обробки вулиць, та засоби індивідуального захисту, і передати їх підприємствам, організаціям, установам, які будуть здійснювати дезінфекцію.
[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.