ДОПОМОГА НУЖДЕННИМ: ПОМІЧНИКІВ БІЛЬШАЄ!

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради продовжує свою роботу та не забуває про осіб, що перебувають на його обліку.

В умовах загальнодержавного карантину ми розуміємо, що на підтримку розраховує кожен з Вас. І тому в силу своїх можливостей ми намагаємось охопити гуманітарною допомогою (продуктовими наборами) якнайбільшу кількість  нужденних осіб нашої громади.

До надання допомоги залучається все більше учасників. На сьогодні це – фонд «Життєлюб», інтернет-магазин «Rozetka», служба доставки «Нова пошта», Національна мережа продуктових магазинів АТБ, компанія «Сеть плюс» (директор Оксана Шляжко), ГО учасників бойових дій та ветеранів АТО «Біла Стріла» (керівник Дмитро Марков), курсанти Херсонського факультету Одеського Державного університету внутрішніх справ, волонтери та ін.

08 квітня працівники Управління та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради, за підтримки ГО «АвтоЄвроСила-Херсон» забезпечили формування та доставку 58 продуктових наборів сім`ям з дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, а також особам, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, а стан їх здоров`я потребує коштовного лікування.

Управління висловлює щиру подяку керівнику Новокаховського міського представництва ГО «АвтоЄвроСила-Херсон» Антону Козлову та іншим учасникам за надану допомогу, яка на сьогодні має неабияке значення для мешканців нашої громади.

Начальник управління Олена СТОЯНЧУК

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.