ЗАХИСТИЛИ І ВІД ВІРУСУ, І ВІД ГОЛОДУ.

Найбільш чутливі до коронавірусної інфекції COVID-2019 – громадяни похилого віку та особи з інвалідністю. Виходити з дому за покупками для них – це піддавати себе ризику зараження.

Саме тому територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечив категорію громадян із числа одиноких, одиноко проживаючих та осіб з інвалідністю, які знаходяться на обліку, продуктовими наборами.

Завдяки ініціативі голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, Херсонщина приєдналася до діючого проекту допомоги літнім людям, який організували компанії: фонд «Життєлюб», інтернет-магазин «Rozetka» та служба доставки «Нова пошта». З 06 квітня 2020 року учасницею проекту  стала Нова Каховка.

06 квітня 2020 року перші 400 продуктових наборів були відправлені  мешканцям Новокаховської громади, які перебувають на обліку в міському  Територіальному центрі – одиноким та одиноко проживаючим громадян похилого віку, а також особам з інвалідністю.

Проект створили, аби захистити найбільш уразливу категорію громадян. «Новою поштою» безкоштовно здійснюється формування і доставка продуктових наборів у соціальну службу міста, після чого соціальні працівники та волонтери розвозять пенсіонерам набори.

Також 03 квітня та 06 квітня 2020 року отримано 323 продуктових набори від Національної мережі продуктових магазинів АТБ з метою забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення у період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-2019, зокрема громадян віком понад 80 років.

Для забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення компанією «Сіть плюс» (директор Оксана Шляжко) також запропоновано забезпечення продуктами харчування.

01 квітня 2020 року представником компанії «Сіть плюс» та працівником територіального центру доставлено 50 продуктових наборів потребуючим громадянам похилого віку, які знаходяться на обліку в територіальному центрі. 

ГО УБД та ветеранів АТО «Біла Стріла» (керівник Дмитро Марков) 03 квітня взяла участь у наданні допомоги продуктовими наборами родинам, які проживають у складних життєвих обставинах, та в яких проживають діти з інвалідністю – розвезено 35 наборів.

В організації отримання та роздачі продуктових наборів громадянам похилого віку активну участь беруть курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та волонтери, які розвантажують набори та разом із соціальними робітниками здійснюють їх доставку адресатам територіального центру.

Завдяки небайдужим людям тисячі пенсіонерів, інвалідів, малозабезпечених родин зможуть залишатися вдома, маючи все необхідне для життя, і не наражати себе на небезпеку.

Працівники територіального центру висловлюють щиру вдячність усім, хто долучився до організації забезпечення та роздачі продуктів харчування найбільш вразливим верствам населення Новокаховської громади.

         Директор  Людмила ЛОГВІНОВА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.