ЗАХИСТ ВІД ВІРУСУ – ДЕЗІНФЕКЦІЯ!

В умовах карантину, у зв’язку зі збільшенням кількості інфікованих коронавірусом, для запобігання поширенню інфекції на території Новокаховської ОТГ, щодня проводиться дезінфекція – доріг, тротуарів, транспорту, автобусних зупинок, інших місць можливого скупчення людей.

А також таку обробку необхідно проводити у під’їздах багатоповерхівок, ліфтах, на сходових клітинах, сходинках. Як правильно це робити і якими засобами – дізнайтеся далі.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ В ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ

Для проведення дезінфекції використовують дезінфекційні засоби, що забезпечують ефективне знезараження щодо вірусних інфекції: Бланідас Актив, Бланідас 300, Лізоформін, Медикарін, Хлорантоїн, Гуасепт, Гігасепт та багато інших хлорвмісних та на основі спиртових сполук засобів.

Витрата дезрозчину становить 150-300 мл на 1 кв.м.

Використання дезінфекційних засобів проводити відповідно до інструкції щодо застосування.

ПРИБИРАННЯ ТА ДЕЗІНФЕКЦІЯ У ПІД’ЇЗДІ, НА СХОДАХ, В ЛІФТОВИХ КАБІНАХ

біля контейнерів для відходів проводиться щоденно;

миття та дезінфекція сходових площадок і маршів , місць перед сміттєпроводами проводиться щоденно;

майданчиків перед входом у під’їзд та догляд за домовим устаткуванням проводиться щоденно;

вологе протирання та дезінфекція поручнів, підвіконь, віконних огорож, сходів на горище, опалювальних приладів, поштових скриньок, шаф для електрощитів проводиться щоденно;

вологе прибирання та дезінфекція стін, стель, ліфтів щоденно, кнопок ліфтів – через 3 години;

миття вікон, рам у під’їзді;

очищення та дезінфекція приямків з металевою решіткою перед входом у під’їзд повинно проводитись 1 раз на тиждень.

ПРИБИРАННЯ І ДЕЗІНФЕКЦІЯ ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ проводиться щоденно, необхідно підмітати тротуари та дворові території, очищувати урни.

ПРИБИРАННЯ І ДЕЗІНФЕКЦІЯ СМІТТЄПРОВОДУ:

збір сміття, переміщення контейнерів до місця під’їзду сміттєвоза або перенесення накопичувачів сміття до місця навантаження у сміттєвоз, якщо неможливо заїхати у двір, прибирання території після від’їзду сміттєвоза та встановлення контейнерів на місце повинно проводитись з послідуючою дезінфекцією щоденно;

прибирання бункерів і сміттєприймальних камер за допомогою оприскувачів, профілактичний огляд сміттєпроводів, усунення засмічень та дезінфекція сміттєпроводів та сміттєзбірників проводиться щоденно;

прибиральний інвентар після прибирання підлягає обов’язковій дезінфекції щоденно.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ТОРГІВЛІ

Дезінфекція на підприємствах продовольчої торгівлі, включаючи великі супермаркети , ринки, плодово-овочеві базари, склади, овоче- і фруктосховища, а також стаціонарні (палатки, кіоски, автофургони, павільйони) і пересувні (візки, кошики, лотки, автолавки, автопричепи тощо) об’єкти дрібнороздрібної мережі і транспорт для перевезення харчових продуктів проводиться у відповідно до правил і нормативів, які регулюють їх діяльність.

Дезінфекція поверхонь, приміщень, торговельного (ваги, прилавки, вітрини, фасувальні агрегати тощо) і технологічного обладнання (фаршевих машин, пилок, столів для обробки риби, м’яса, решіток, стелажів тощо, раковин і виробничих ванн), холодильного обладнання, тари, посуду, великого (стелажі, візки, транспортери) і дрібного інвентарю (лотків, таць, ножів, обробних дощок у відділах збереження продуктів, які швидко псуються (м’ясному, рибному, молочному, ковбасному, кулінарному, кондитерському тощо) проводять методом зрошення, протирання чи занурення.

Після експозиції поверхні, які безпосередньо контактують з харчовими продуктами, двічі протирають серветкою, рясно змоченою проточною водою. Змивати робочі розчини з поверхонь, які не контактують з харчовими продуктами, не потрібно.

Дезінфекція поверхонь приміщень, торгівельного обладнання (платформи ваг, прилавків, вітрин, стелажів, фасувальних агрегатів тощо), інвентарної тари, дрібного і великого обладнання в бакалійних, хлібобулочних та інших відділах проводять методом зрошення, протирання чи занурення( дрібний інвентар) у розчин засобу. Норма витрати засобу 100-200 мл/ на кв.м.

Після експозиції поверхні, які безпосередньо контактують з харчовими продуктами, двічі протирають серветками, рясно змоченими проточною водою. Харчове обладнання ополіскують водою від залишків дезінфікуючого розчину протягом 3-5 хвилин. Змивати робочі розчини засобу з поверхонь, які не контактують з харчовими продуктами, не потрібно.

Профілактичну, поточну і примусову дезінфекцію поверхонь приміщень, стелажів, інвентарю, тари на плодово-овочевих базах, складах, овоче- і фруктосховищах для попередження розвитку гнильних бактерій проводять після механічного очищення.

Поверхні, вражені пліснявою, попередньо очищують і просушують, а потім двократно з інтервалом 15 хвилин обробляють методом протирання або зрошення розчином деззасобу.

Генеральну санітарну обробку підприємств продовольчої торгівлі проводять відповідно до внутрішнього розпорядку підприємства, але не рідше одного разу на тиждень. Дезінфекція у відділах швидкопсувних продуктів (м’ясному, рибному, молочному, ковбасному, кулінарному, кондитерському та інше) проводиться розчином деззасобу. Дезінфекція в бакалійних, хлібобулочних та інших відділах проводиться методом зрошення, протирання або занурення (дрібний інвентар) у дезрозчин згідно з інструкцією.

Туалети за необхідності та після закінчення роботи підприємства ретельно очищають, промивають і дезінфікують шляхом зрошення. Норма витрати засобу становить 150-300 мл на 1 кв.м При кожному прибиранні туалетів протирають окремо виділеною серветкою, змоченою в дезрозчині, вентилі водопровідних кранів, а також ручки дверей, спускові ручки та інші поверхні, яких торкаються руками люди в туалеті.

Прибиральний інвентар занурюють у розчин деззасобу, матеріал (губки, серветки, ганчір’я) замочують в дезрозчині. Після закінчення дезінфекції ополіскують водою.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ТРАНСПОРТУ

Для дезінфекції громадського транспорту необхідно виділити місця для проведення миття та дезінфекції, дезінфікуючі засоби, інвентар для проведення дезінфекції.

Визначити особу, яка б слідкувала за санітарним станом транспорту та проводила дезінфекцію, була ознайомлена з умовами приготування робочих дезінфекційних розчинів і проведення дезінфекції, застосовувала засоби індивідуального захисту, дотримувалася техніки безпеки при роботі з дезінфікуючими засобами. Не виключена можливість залучення суб’єктів господарської діяльності, які мають дозвіл на виконання дезінфекційних заходів.

Пост миття і дезінфекції повинен бути забезпечений устаткуванням та інвентарем для дезінфекції, спецодягом для проведення дезінфекції, місцем для зберігання мийного інвентарю, миючих та дезінфікуючих засобів, спецодягу;

Виїзна санітарна обробка транспорту: служба санітарної обробки громадського транспорту в ряді випадків для скорочення непродуктивних витрат підприємств  може використовувати пересувний санітарний пост з виїздом  дезінфектора для проведення масової санітарної обробки безпосередньо на підприємстві, на кінцевих зупинках та інших місцях перебування автотранспорту чи його складових частин;

виїзна дезінфекція проводиться методом зрошення.

Для санітарної обробки транспорту необхідно використовувати дезінфікуючі засоби, що мають свідоцтво про державну реєстрацію, позитивний висновок та дозволені до застосування в Україні. Необхідно обирати такі засоби, які б забезпечували якісну дезінфекцію при невисокій концентрації розчину, короткому часі експозиції, не псували майно салону транспортного засобу та поверхонь приміщень, не мали б неприємного запаху.

Рекомендовано щоденно перед виїздом  проходити  ретельну обробку транспортного засобу дезінфікуючим розчином, яким обробляють поручні, ручки, підлокітники та підлогу.

ПОСЛІДОВНІСТЬ ОБРОБКИ:

волого-механічна дезінфекція, як правило, проводиться за допомогою оприскувача або іншого обладнання, яке забезпечує дрібно-дисперсне розпилення дезінфекційного розчину або двократне протирання ганчір’ям, змоченим в дезінфекційному розчині:

протирають зовнішні дверцята та ручки;

протирають поручні;

зрошують стелю, стіни, сидіння;

металеві частини після закінчення часу обробки (експозиції) протирають чистою серветкою;

до початку роботи перевіряють справність розпилювача, спецодягу, респіраторів, рукавичок;

з метою запобігання небезпечних випадків забороняється залишати без догляду дезінфекційні розчини;

забороняється вживати їжу, пити, палити під час проведення дезінфекційних заходів.

В період між рейсами необхідно ретельно провітрювати салони транспортного засобу.

ДОТРИМАННЯ МАСКОВОГО РЕЖИМУ:

на всьому протязі рейсу водій, кондуктор контактують із великою кількістю пасажирів, тому для захисту органів дихання вони повинні застосовувати респіратори або маски;

заміна масок проводиться кожні 2-4 години, респіраторів – згідно рекомендацій виробника;

дотримання гігієни рук сприятиме попередженню розповсюдження інфекційних захворювань. В період підвищення захворюваності необхідно частіше мити руки. Перевагу краще віддавати бактерицидному рідкому милу.

При відсутності умов для миття рук, наприклад, на робочому місці у водія та контролера громадського транспорту, для дезінфекції рук ефективно використовувати антисептики, у тому числі такі, які мають пролонгований термін дії та певний час захищають шкіру рук від хвороботворних мікроорганізмів. Антисептики та дезінфекційні засоби можна придбати в аптеках, у тому числі в дрібній зручній до застосування розфасовці. На всі засоби треба мати документи, що підтверджують дозвіл на їх застосування.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.