БОГОСЛУЖІННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ В ДНІ ПРАВОСЛАВНИХ СВЯТ.

У зв’язку із запровадженням карантинних обмежень, цього року богослужіння в день православного свята Входу Господнього до Єрусалиму (Вербної неділі) будуть відбуватись з наступними особливостями:

Вечірнє богослужіння напередодні та Божественна Літургія в день свята відбуватимуться «в закритому режимі», тобто без присутності мирян, тільки за участі священно- та церковнослужителів.

Благословення верби відбудеться в середині храму за Всенощною. Масового окроплення в храмі та на храмовому подвір’ї не буде. По завершенні богослужіння в суботу ввечері, а також після Божественної Літургії в неділю вранці кожен може відвідати храм та отримати гілочку благословенної верби. Нагадуємо, що у відповідності до карантинних вимог, у храмі дозволяється присутність не більше 2 осіб одночасно. Тому просимо вас при відвідуванні храму не забувати про інших, які також бажають помолитися в храмі.

Якщо Ви бажаєте подати записки для поминання на богослужінні за здоров’я живих та спокій душ померлих, напишіть їх краще вдома. А прийшовши до храму, Ви зможете одразу подати їх на богослужіння.

Оскільки в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки існує 3 окремих храми (Андріївський (верхній)), Іверський (нижній) та Іоанівський (малий), то після благословення за Всенощною в суботу (близько 18.00) богослужіння в Андріївському (верхньому) храмі триватиме в закритому режимі, а благословенні гілочки верби будуть винесені до Іоанівського храму та церковної лавки, де всі зможуть їх вільно отримати в індивідуальному порядку – тобто, відвідуючи храм, в якому не відбувається богослужіння, по 1 особі, відповідно до карантинних норм.

Дізнавайтеся про богослужіння в інших храмах за телефонами та в соціальних мережах.

Ми просимо наших парафіян та відвідувачів православних храмів із розумінням поставитися до всіх карантинних вимог, не створювати скупчено коло церков, виконувати прохання правоохоронців.

Також нагадуємо про наше прохання вдягати маску на території храмового подвір’я та храму.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.