ДВІЧІ НА ДЕНЬ – ДЕЗІНФЕКЦІЯ ВУЛИЦЬ.

Щодня на території Новокаховської ОТГ дезінфікують вулиці. 6 квітня міська комісія з ТЕБ та НС серед інших прийняла рішення про проведення дезінфекції вулиць спеціальними засобами.

Перші вулиці продезінфікували вже зранку 7 квітня.

Як повідомив начальник Управління з питань НС і ЦЗН Олександр Бараніченко, до проведення дезінфекції вулиць були залучені спеціалізовані транспортні засоби міської пожежної частини 17 ПСЧ ГСЧС м. Нова Каховка, КП «НК Екосервіс», Дніпрянської аграрної фірми ім.. Солодухіна. Запланували проводити дезінфекцію двічі на день – зранку та ввечері – на пр.. Дніпровському, пр.. Перемоги, вулицях Першотравневій, Дружби, Героїв України, Горького. Але вже 8 квітня до цього переліку додали вулиці Соборна, Букіна, Французьку – практично всі вулиці міста нині обробляються дезінфікуючими розчинами. Більшу частину заходів проводять промисловими оприскувачами фірми ім.. Солодухіна, менші об’єми санобробки виконують рятувальники на вулицях Таврійська і Дніпрян.

Заступник директора КП «НК Екосервіс» Артур Григорьєв розповів, що техніка на вулиці міста виходить з самого ранку. Її заправляють дезрозчином на території санітарного цеху підприємства. Перші рейси супроводжували співробітники КП «Муніципальна охорона». Довелося захищати… оприскувачі від деяких невдоволених городян, які то обурювалися запахом розчину, то переконували, що краплі на траві можуть зашкодити здоров’ю собак та кішок…

Піклуючись про здоров’я мешканців міста, для попередження поширення коронавірусної інфекції, рятувальники і КП продовжують проводити дезінфекцію міських вулиць.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.