ВПЕРШЕ – ЗА МЕЖАМИ ХРАМУ.

12 квітня православні відзначили Вербну неділю.

Вперше за всі роки у храмі та церквах Новокаховської громади богослужіння пройшли без присутності мирян – такі карантинні обмеження заради безпеки людей.

…Величний Свято –Андріївський Кафедральний храм Нової Каховки. Сонячний, безхмарний день. Навколишніми вуличками чути трансляцію святкового Богослужіння. Віряни смиренно стоять вздовж огорожі та перед входом до храму. Таке Богослужіння виглядає ще більш величним. І зворушливим. Це вперше, коли віряни не змогли увійти до храму всі разом. І навіть за межами Собору, слухаючи Богослужіння, мають дотримуватись відстані між собою до 2 м. Уважно слідкують за дотриманням карантинних вимог працівники міської поліції.

Благословення верби відбулося в середині храму за Всенощною. Масового окроплення в храмі та на храмовому подвір’ї не було. По завершенні Богослужіння в суботу ввечері, а також після Божественної Літургії в неділю вранці кожен зміг відвідати храм та отримати гілочку благословенної верби. У храмі дозволялася присутність не більше двох осіб одночасно. Люди терпляче чекали своєї черги. Після служби змогли пройти до причастя та отримати вербові гілочки. Владика Філарет повідомив про те, яким чином буде здійснюватися богослужіння протягом Страсного тижня і в день свята Великодня.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.