ХТО ВРЯТУЄ РОБОЧІ МІСЦЯ І ВИНОГРАДНИКИ «ТАВРІЇ»?

На позачерговій 80-й сесії Новокаховської міської ради виступила депутат Тетяна Мосьпан.

Вона повідомила – на сьогодні жителі села Обривка, Райське, Тополівка, Дніпряни, Основа дуже занепокоєні ситуацією на підприємстві «Дім марочних коньяків «Таврія».

«Нам сьогодні як ніколи потрібно підтримати це підприємство, адже постало питання масового скорочення працівників у зв’язку із ситуацією в країні». Депутат звернулася до міського голови з проханням: організувати діяльність відповідних служб для вивчення цього питання і знайдення шляхів, як підтримати стратегічно важливе підприємство. Там планують скоротити близько 100 працівників.

«Дійсно, звернулися і працівники, і народний депутат Ігор Колихаєв звернувся до керівництва ДМК «Таврія»», – підтвердив Володимир Коваленко. –  Вони просять знайти рішення, як врятувати робочі місця і потужності підприємства. Адже фінансовий план на цей рік вже сформовано, але до нього не включено використання виноградників, які є на території Райського і Тополівки. Підприємство не має наміру в цьому році використовувати виноградники. Якщо депутати нададуть мені таке право – я звернуся до керівництва підприємства. Я вже мав розмову 4 і 8 квітня з нинішнім керівником Валерієм Миколайовичем. Обговорили різні варіанти. Він запевнив – не мають намірів закривати підприємство. Щодо виноградників – законодавчо неможливо утримувати конкуренцію з підприємствами, які просто розливають завезені спирти. Як варіант керівництво «Таврії» пропонує працівникам взяти виноградники на власне утримання, при умові, що «Таврія» продовжує з людьми співпрацю і викупатиме вироблену ними продукцію. Як тільки буде остаточне рішення – люди одразу про нього дізнаються».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.