КАЖІТЬ ЛІКАРЯМ ПРАВДУ!

В Україні зростає кількість  хворих на коронавірусну інфекцію.  Серед хворих – вже понад 300 медиків. Вони першими починають боротьбу з небезпечним вірусом. І лише на них ми можемо сподіватись, шукаючи порятунку. Тому маємо подбати про захист лікарів.

Українців закликають не приховувати симптоми та історію хвороби. Особливо це важливо тоді, коли викликаєте швидку. Бо саме медики екстреної допомоги стикаються з коронавірусом першими.

Вони мають бути у захисних костюмах, а відтак, мають знати, до кого їдуть. Бо на звичайні виклики спецзахист не одягається. Якщо виявиться, що пацієнт мав «коронавірусні» симптоми, але не попередив про це медиків – бригаді швидкої допомоги після його обстеження доведеться у повному складі піти на обсервацію. Отже, кількість тих, хто зможе рятувати хворих, значно зменшиться.

Медики просять бути з ними чесними і не приховувати температуру, кашель та інформацію про те, чи були нещодавно за кордоном і чи спілкувалися з людьми, які повернулися з інших країн. Від цього залежить життя і здоров’я фахівців, на яких під час пандемії головна надія!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.